[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Право » Образцы исковых заявлений » Иск о взыскании алиментов на содержание супруги (Образец искового заявления)
Иск о взыскании алиментов на содержание супруги
AquilaДата: Суббота, 28.05.2011, 20:58 | Сообщение # 1
Ремедиум
Группа: Администраторы
Сообщений: 19
Награды: 0
Статус: Offline
До (назва суду)
адреса: (адреса суду)

Позивач
(Прізвище, Ім`я, по-батькові позивача)
адреса: (адреса позивача)

Відповідач
(Прізвище, Ім`я, по-батькові відповідача)
адреса: (адреса відповідача)


Про стягнення аліментів на
утримання непрацездатної дружини


Позовна заява


(Дата) р. між мною та відповідачем у міському відділі реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано шлюб, актовий запис (номер запису).
Під час шлюбу в нас народилась донька (Прізвище, Ім`я, по-батькові), (дата) року народження, яка проживає разом зі мною і перебуває на моєму утриманні.
Шлюбні відносини між мною та чоловіком припинені з (дата) року.

По домовленості між нами дочка залишиться проживати разом зі мною.

Згідно із ст. 84 Сімейного кодексу України дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років. Але відповідач відмовляється добровільно мене утримувати. Через це я змушена просити суд стягнути аліменти на моє утримання.
Відповідач працює у (місце роботи та посада).

На підставі викладеного, керуючись ст. 84 СК України, керуючись ст. 3, 4, 88, 367 ЦПК України,

Прошу:


1. Стягнути з (відповідача) на мою користь аліменти на моє утримання у розмірі 1/5 частки з усіх видів його заробітку (доходу) до досягнення дитиною трьох років.
2. Допустити негайне виконання рішення суду у частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

Додатки:

1. Копія паспорту.
2. Копія свідоцтва про укладення шлюбу.
3. Копія свідоцтва про народження дочки.
4. Довідка з місця проживання.
5. Довідка про зарплату відповідача.
6. Копія позовної заяви для відповідача.

„____”__________ р. ______________ (підпис)
 
Форум » Право » Образцы исковых заявлений » Иск о взыскании алиментов на содержание супруги (Образец искового заявления)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: